Program partnerski z 50% prowizją!

Program partnerski to forma współpracy, w której Ty polecasz nasze usługi a my wypłacamy Ci prowizję od zakupów. Do tego celu wykorzystać możesz link afiliacyjny, za pomocą którego klient dokona rejestracji i zamówienia. Inną opcją są kody rabatowe, dzięki którym Twój polecony otrzyma dodatkową zniżkę.
Zostań partnerem Rejestracja w 3 minuty!

Wysoka prowizja

Za zakup usługi przez poleconego otrzymasz 50% jego zamówienia!

Stały dochód

Wypłacamy również stałą 10% prowizję od każdego odnowienia.

Swoboda

Opłacaj z prowizji swoje usługi lub wypłacaj na konto bankowe.

Zaufanie

Działamy w branży IT od 2005 roku, zaufało nam ponad 600 partnerów.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest program partnerski?

Dla każdego, kto jest aktywny w mediach społecznościowych, tworzy treści w internecie lub ma własną bazę klientów. Jesteś blogerem, youtuberem, udzielasz się na grupach lub forach dyskusyjnych a może pracujesz jako webmaster lub prowadzisz agencję reklamową? Świetnie! Zapraszamy :-)

Ile można na tym zarobić?

Od każdej poleconej usługi kreatora otrzymasz do 50% wartości (netto) zamówienia. Prowizję naliczamy również dla odnowień usług - wynosi ona 10%. Oznacza to, że każdy polecony "procentuje" przez cały okres korzystania z naszych usług a nie tylko podczas pierwszego zakupu.

W jaki sposób można polecać usługi?

Szczegoły znajdziesz w panelu klienta po rejestracji i dołączeniu do programu. Do wyboru masz specjalny link afiliacyjny lub kod rabatowy. W tym drugim przypadku klient otrzyma dodatkową żniżkę zależną od wybranego kodu a Ty odpowiednią prowizję. Sam decydujesz o swojej strategii w zależności od sytuacji.

Dlaczego warto współpracować akurat z nami?

Polecając nasze usługi możesz mieć pewność, że promujesz sprawdzoną firmę, która istnieje w branży IT od 2005 roku. Nasz kreator ma bardzo wysoki wskaźnik "zadowolenia" i mamy wielu klientów, którzy korzystają z niego już od kilku lat! Możesz mieć zatem pewność, że również Twoi klienci / znajomi będą zadowoleni.

W jaki sposób mogę wykorzystać zarobione środki?

Zebrane na koncie afiliacyjnym prowizje możesz wydawać na dowolne zamówienie w naszej firmie np. przedłużenie kreatora, nową domenę czy certyfikat ssl. Wystarczy na ekranie opłacania zamówienia wybrać opcję programu partnerskiego. Inną możliwością jest zlecenie ich wypłaty na Twoje konto bankowe.

Dlaczego ten program polecamy również webmasterom?

Taki model współpracy daje wiele korzyści. Po pierwsze, dodatkowy zarobek z prowizji przez cały okres aktywności klientów. Po drugie, outsourcing hostingu, kreatora i obsługi technicznej klientów. To my zajmujemy się "hostowaniem" stron Twoich klientów oraz obsługą ich pytań odnośnie zakupionych usług. Przypominamy również o ich wygasaniu i wystawiamy faktury. Po trzecie, każdy z klientów ma zarejestrowane własne konto co zapewnia pełną izolację jego plików (większe bezpieczeństwo i zgodność z RODO).

Produkt

Cennik

Wsparcie

Wsparcie klienta

Calwi.com

Kreator stron www Calwi oferuje wygodny sposób na stworzenie własnej strony internetowej oraz sklepu online. Udostępniamy Ci nowoczesny i prosty w użyciu edytor, który pozwoli Ci szybko zbudować i opublikować w Internecie własną stronę WWW.

Bądź na bieżąco

Korzystanie z tej strony oznacza akceptację ciasteczek. Szczegóły w polityce ciasteczek.
Akceptuję, nie pokazuj więcej